en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał

Kosmiczne warsztaty

Kosmiczne warsztaty

29.05.2021 / godz. 10.00 i 11.00
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał w Białymstoku, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
A-
A+
Galeria Arsenał oraz Akademia artystyczna pełna Odwagi zaprasza Dzieci w wieku powyżej 5 lat wraz z Opiekunami na Warsztaty Rodzinne:

Kosmiczne warsztaty

BRAK MIEJSC. DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE

Prowadzenie: Rafał Supiński 
29.05 (sobota)
I grupa -  godz. 10:00-11:30
II grupa - godz. 11:30-13:00
Galeria Arsenał w Białymstoku, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
Zapisy przyjmowane są od poprzez formularz:

https://forms.gle/eQQ8dXFVZAnhmGJq8

Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Ceny biletów za udział w warsztatach:
4,00 zł (cztery złote) od uczestnika.
Dla posiadaczy Białostockiej Karty Dużej Rodziny oraz Karty Dużej Rodziny zniżka w wysokości 50% ceny biletu (2,00 zł).

Prosimy o zapoznanie się z zasadami wizyt w czasie trwania epidemii COVID-19 w zakładce DLA ZWIEDZAJĄCYCH


Kosmiczne warsztaty

Kosmiczne warsztaty są wartościową propozycją spędzenia rodzinnego czasu wolnego oraz uzupełnieniem wystaw: Diany Lelonek Kompost, oraz Amélie Bouvier Tam, gdzie słońce kładzie się spać
Program spotkania zawiera ćwiczenia na budowanie dialogu między dzieckiem a rodzicem, improwizacje ruchowe do wyrażanych emocji, ćwiczenia kinestetyczne, zabawy integracyjne a ponadto animacje muzyczne.

Diagram emocji, lustro w kosmosie, czy wielki meteoryt to tajemnicze nazwy zabaw, które wykonane przez uczestników spotkania ukażą jak cenne i budujące jest uczenie najmłodszych kluczowych kompetencji społecznych poprzez wartościową dziedzinę – sztukę.

Rafał Supiński edukator i moderator spotkania z Akademii artystycznej pełnej Odwagi pokaże kierunki budowania porozumienia między rodzicem i dzieckiem, a to wszystko we wspierającej atmosferze okraszonej kreatywnością i sztuką. Uczestnicy warsztatów otrzymają również niespodziankę pełną Odwagi - twórcze karty pracy do wykorzystania już w zaciszu domowym. 

Więcej o Akademii artystycznej pełnej OdwagiRafał Supiński o sobie:

Jestem aktorem, wokalistą, pedagogiem, a także bywam reżyserem. Wychowałem się na książkach z historii oraz filmach Sci-Fi, typu „X-meni”. Uważam, że każdy z nas jest twórczy, tylko często poprzez różne sytuacje społeczno-rodzinne wykształciliśmy w sobie tę cechę w większym lub mniejszym stopniu. 10-letnie doświadczenie teatralne pragnę wykorzystać do kształtowania programu edukacyjnego wśród dzieci i młodzieży, tak aby oprócz teatru i innych sztuk uczestnicy mogli nabyć i rozwinąć umiejętności życiowe i społeczne – niezbędne i potrzebne to odważnego życia. Współpracowałem z Operą Krakowską, Teatrem Rampa w Warszawie, Teatrem ROMA, Operą i Filharmonią Podlaską – Europejskim Centrum Sztuki im. S. Moniuszki w Białymstoku. Byłem kilkukrotnym stypendystą za szczególne osiągnięcia artystyczne. Prowadziłem warsztaty teatralne w całej Polsce, a także uczyłem m.in. w Zespole Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego w Białymstoku czy Studium Wokalno-Aktorskim. Uwielbiam poznawać świat i inne kultury, dlatego wyjechałem na stypendium do Wielkiej Brytanii, gdzie studiowałem w Królewskiej Akademii Muzycznej w Londynie oraz Czech – do Akademii Sztuk Scenicznych im. Leosa Janacka w Brnie. Jestem współtwórcą Akademii Artystycznej pełnej Odwagi, z której jestem bardzo dumny. W Akademii za pomocą autorskiego i kreatywnego programu wspieramy umiejętności społeczne i artystyczne dzieci i młodzieży, a wykorzystujemy do tego najlepszą dziedzinę – sztukę.

Edukacja

Kolorowa grafika przedstawiająca wymyślone rosliny.  Tło pomarańczowożółte.
30.05 - 30.05

Warsztaty Rodzinne To roŚNIE?!

Wystawy

11.06 - 25.07

...daj nam dzisiaj

Flaga Moniki Drożyńskiej zawieszona na budynku Galerii Arsenał. Na fladze gest zwycięstwa, pomiędzy palcem wskazującym a środkowym napis 2 M.
01.06 - 21.05

Solidarność i sprawstwo - wystawa wirtualna