en
Menu
Logo Galerii Arsenał

Zespół

Zespół

A+
A-

Monika Szewczyk
dyrektor Galerii
mail@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 742 03 53
(numer główny)


Małgorzata Kowalczuk
specjalistka ds. programowych / asystent dyrektora
m.kowalczuk@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 58


Magdalena Godlewska-Siwerska
kuratorka programu edukacyjnego „Plac Zabaw Arsenał”
m.godlewska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 742 66 14


Sylwia Narewska
specjalista ds. programowych
s.narewska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 40


Ewa Tatar
specjalista ds. programowych
e.tatar@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 742 85 60


Eliza Urwanowicz-Rojecka
mł. specjalista ds. programowych
e.urwanowicz@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 42


Magdalena Wieremiejuk
specjalistka ds. promocji i PR
m.wieremiejuk@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 13


Ewa Borowska
starszy specjalista ds. wydawnictw
e.borowska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 43


Katarzyna Kida
specjalista ds. wydawnictw i edukacji
k.kida@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 43


Justyna Kołodko-Bietkał
specjalista ds. programowo-edukacyjnych / opiekun wystaw
j.bietkal@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61


Izabela Liżewska
mł. specjalista ds. programowo-edukacyjnych / opiekun wystaw
i.lizewska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61


Justyna Zieniuk
mł. specjalista ds. programowo-edukacyjnych / opiekun wystaw
j.zieniuk@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61


Katarzyna Wiska
mł. specjalista ds. programowo-edukacyjnych / opiekun wystaw
k.wiska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61


Kacper Gorysz
opiekun wystaw, montażysta
k.gorysz@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61


Michał Małeczek
opiekun wystaw, montażysta
m.maleczek@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61


Anna Wandzel
specjalista ds. pozyskiwania funduszy
a.wandzel@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 60


Marlena Maleszewska
główna księgowa
m.maleszewska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 12


Anna Olesiewicz
księgowa
a.olesiewicz@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 12


Marta Gajda
specjalista ds. kadrowych
m.gajda@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 12


Maciej Zagrodzki
inspektor ochrony danych osobowych



Zbigniew Świdziński
st. specjalista ds. programowych

tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)


Wojciech Zaniewski
kierownik działu administracyjnego

tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)


Marcin Masłowski
zamówienia publiczne, montażysta

tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)


Jarosław Trojan
montażysta
tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)


Janusz Małeczek
kierowca

tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)