en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał
Zespół -

Zespół

Zespół

Zespół

A-
A+

Monika Szewczyk
dyrektor Galerii
mail@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 742 03 53
(numer główny)
 
Aneta Szekalska
asystentka dyrektora
a.szekalska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 58

Eliza Urwanowicz-Rojecka
specjalistka ds. programowych
e.urwanowicz@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 42

Ewa Chacianowska
specjalistka ds. programowych
e.chacianowska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 40

Katarzyna Różniak
specjalistka ds. programowych
k.rozniak@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 742 85 60

Gabriela Owdziej
specjalistka ds. promocji i PR
g.owdziej@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 13

Joanna Dolecka
specjalistka ds. promocji i PR
j.dolecka@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 13

Ewa Borowska
starszy specjalista ds. wydawnictw
e.borowska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 43

Katarzyna Kida
specjalistka ds. wydawnictw
k.kida@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 43

Justyna Kołodko-Bietkał
specjalistka ds. edukacji
j.bietkal@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61

Izabela Liżewska
specjalistka ds. edukacji
i.lizewska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61

Marlena Maleszewska
główna księgowa
m.maleszewska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 12

Katarzyna Wilimas
księgowa
k.wilimas@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 12

Anna Olesiewicz
specjalistka ds. kadr i płac
a.olesiewicz@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 12

Karol Straczyński
kierownik działu administracyjnego
k.straczynski@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 60

Julita Sitniewska
specjalista ds. pozyskiwania funduszy
j.sitniewska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 66 14

Michał Małeczek
opiekun wystaw
m.maleczek@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61

Małgorzata Kopciewska
opiekun wystaw
m.kopciewska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61

Roksana Mroczko
opiekun wystaw
r.mroczko@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61

Mateusz Smorczewski
opiekun wystaw
m.smorczewski@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61

Maciej Zaniewski
kierownik działu technicznego
techniczny@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)

Zbigniew Świdziński
specjalista ds. produkcji wystaw
z.swidzinski@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)

Kacper Gorysz
montażysta
tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)

Jarosław Trojan
montażysta
tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)

Janusz Małeczek
kierowca
tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)


inspektor ochrony danych osobowych
Maciej Zagrodzki
iodo@galeria-arsenal.pl