en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał
Grupy -

Grupy

Grupy
Grupy
A-
A+
Nasze warsztaty nie mają charakteru szkoleniowego. Dajemy uczestnikom swobodę, ponieważ wierzymy w dziecięcą wyobraźnię i naturalną potrzebę tworzenia. Proponujemy różne tematy. Pokazujemy techniki, jakimi posługują się artyści. Przygotowujemy rozmaite materiały. Nie wystawiamy ocen. Nie wymagamy „ładnych” prac. Lubimy za to rozmowy o sztuce i wolność wypowiedzi. Dbamy o poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Na naszych warsztatach można się ubrudzić, eksperymentować, dać się ponieść fantazji. Chcemy bawić się sztuką!

Galeria Arsenał jest instytucją otwartą. Staramy się, aby organizowane przez nas wydarzenia były dostępne dla wszystkich odbiorców. Nasz zespół edukatorek i edukatorów jest przygotowany do prowadzenia zajęć z osobami z niepełnosprawnością wzroku, ze spektrum autyzmu, a także z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Istnieje możliwość dostosowania zajęć z naszej stałej oferty warsztatowej do potrzeb każdej z grup.

Zespół edukacyjny Galerii Arsenał


Zapraszamy grupy dzieci i młodzieży od 5 do 20 osób do wzięcia udziału w twórczych warsztatach artystycznych.
Warsztaty prowadzą: Katarzyna Kida, Justyna Kołodko-Bietkał, Izabela Liżewska.

Warsztaty w ramach Placu Zabaw Arsenał nie mają charakteru szkoleniowego. Dajemy uczestnikom swobodę, ponieważ wierzymy w dziecięcą wyobraźnię i naturalną potrzebę tworzenia. Proponujemy różne tematy. Pokazujemy techniki, jakimi posługują się artyści. Przygotowujemy rozmaite materiały. Nie wystawiamy ocen. Nie wymagamy „ładnych” prac. Lubimy za to rozmowy o sztuce i wolność wypowiedzi. Dbamy o poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Na naszych warsztatach można się ubrudzić, eksperymentować, dać się ponieść fantazji. Chcemy bawić się sztuką!

Galeria Arsenał jest instytucją otwartą. Staramy się, aby organizowane przez nas wydarzenia były dostępne dla wszystkich odbiorców. Nasz zespół edukatorek jest przygotowany do prowadzenia zajęć z osobami z niepełnosprawnością wzroku, ze spektrum autyzmu, a także z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Istnieje możliwość dostosowania zajęć z naszej stałej oferty warsztatowej do potrzeb każdej z grup.

Zapraszamy grupy dzieci i młodzieży od 5 do 20 osób do wzięcia udziału w twórczych warsztatach artystycznych.

 

Edukatorki: Katarzyna Kida, Justyna Kołodko-Bietkał, Izabela Liżewska

 

Ceny biletów za udział w warsztatach:
10,00 zł (dziesięć złotych) od uczestnika
Posiadacze Białostockiej Karty Dużej Rodziny oraz Karty Dużej Rodziny – 5 zł od uczestnika
 
Wszystkie warsztaty trwają około 60 min


Zapisy przyjmowane są poprzez formularze zgłoszeniowe.


Prosimy o rezerwację terminów z kilkudniowym wyprzedzeniem.
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.


Prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Uczestnictwo w warsztatach jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
Regulamin

Zobacz archiwum edukacji Zobacz kalendarium

wystawa i działania edukacyjne

01.06 - 06.08

Galeria to kurnik artyści to kury a sztuka to jajka kur

Plac Zabaw Arsenał

Praca plastyczna - asamblaż pokazuje chłopca na kocu na plaży nad brzegiem morza. Praca stworzona z różnych materiałów i przedmiotów np. futro, korek, łyżeczka, stara zabawka, karton.
03.10 - 21.05

Plac Zabaw Arsenał - stała oferta warsztatowa

Plac zabaw arsenał

Na szarym tle ręcznie robione wielokolorowe magnesy na lodówkę zrobione z różnych materiałów np. futro, sznurek, kamień, płótno, filc.
14.10 - 31.12

PLAC ZABAW ARSENAŁ - OFERTA WARSZTATOWA dla młodzieży