en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał

warsztaty ilustratorskie "Wyprawa w nieznane"

warsztaty ilustratorskie "Wyprawa w nieznane"

17.06.2023 / 11:00 - 13:00
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał w Białymstoku, ul. Mickiewicza 2
Współpraca ze strony Galerii: Współpraca ze strony Galerii: Katarzyna Kida, Justyna Kołodko-Bietkał, Izabela Liżewska
A-
A+
Galeria Arsenał zaprasza na warsztaty ilustratorskie “Wyprawa w nieznane” dla dzieci 4-9 lat towarzyszące wystawie współtworzonej przez dzieci „Galeria to kurnik artyści to kury a sztuka to jajka kur”.


Prowadzenie: Maria Dek

17.06. (sobota) godz. 11-13

Miejsce: Galeria Arsenał w Białymstoku, ul. A. Mickiewicza 2

Wstęp bezpłatny.

Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o przemyślane zapisywanie się na warsztat, a w przypadku rezygnacji o jak najszybszą informację. Pozwoli nam to zaprosić osoby z listy rezerwowej.

zapisy przez formularz zgłoszeń:
https://forms.gle/zSRnb4EtYa4mrUPG6
Każdy z uczestników wciela się w ulubioną postać lub zwierzę i wspólnie planujemy wakacyjną wyprawę. Ktoś będzie wspinał się na szczyt góry, a ktoś na szczyt drzewa. Na swojej drodze spotkamy wodospady, kałuże i prawdopodobnie postaci pozaziemskie. Zapraszamy na warsztaty ilustracyjne dla najmłodszych. Będziemy wspólnie malować, rysować i wyklejać. Maria Dek - ilustratorka i autorka książek dla dzieci. Wielokrotnie nagradzana za swoje prace, wydaje książki na całym świecie. Uwielbia tradycyjne techniki tworzenia, absurd i zabawę z wyobraźnią odbiorców książek. Mieszka i tworzy w Puszczy Białowieskiej, prywatnie mama Julka i Tytusa.

Partner Fundacja PZU

Powiązane Wystawy

01.06 - 06.08

Galeria to kurnik artyści to kury a sztuka to jajka kur