en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał

Warsztaty dla osób z dysfunkcją wzroku Jaki smak mają kwiaty?

Warsztaty dla osób z dysfunkcją wzroku Jaki smak mają kwiaty?

03.07.2021
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
A-
A+
Galeria Arsenał zaprasza na warsztaty 
Jaki smak mają kwiaty?

Prowadzenie: Paweł Matyszewski
3.07 godz. 12:00
Galeria Arsenał, ul. Mickiewicza 2
Warsztaty przeprowadzone będą przez artystę i ogrodnika Pawła Matyszewskiego do grupy odbiorców z niepełnosprawnością wzroku. (z poczęstunkiem). Artysta zapozna odbiorców z przykładami połączenie sztuki i roślin jadalnych. Opowie kiedy i jak możemy je używać i spożywać? Postara się uświadomić odbiorcom jakie znaczenie w sztuce mają rośliny jadalne. Kiedy i jak możemy je używać i spożywać?

Warsztaty towarzyszące wystawie  ...daj nam dzisiaj
Wstęp bezpłatny

BRAK MIEJSC, DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE

Obowiązują zapisy:
https://forms.gle/DsdCkCBtg9EiK1fN8

Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. 


Prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Uczestnictwo w warsztatach jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z zasadami wizyt w czasie trwania epidemii COVID-19 w zakładce DLA ZWIEDZAJĄCYCH


Paweł Matyszewski
Urodził się w 1984 roku w Białymstoku. W 2009 roku uzyskał dyplom na Wydziale Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, w pracowni Piotra C. Kowalskiego, gdzie obecnie jest doktorantem. Prace Pawła Matyszewskiego pokazywane były na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych
Prace artysty znajdują się w kolekcjach Galerii Arsenał w Białymstoku; Miejskiej Galerii Arsenał w Poznaniu; Galerii Bielskiej BWA; Muzeum Narodowego w Gdańsku; Bałtyckiej Galerii Sztuki w Ustce; Galerii Sztuki w Legnicy oraz Contemporary Art Gallery w Zrenjanin, Serbia.


Powiązane Wystawy

11.06 - 25.07

...daj nam dzisiaj