en
Menu
Logo Galerii Arsenał

Dancing Międzypokoleniowy

Dancing Międzypokoleniowy

12.07.2019 / 17:00
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13 (wejście od ul. Świętojańskiej)
Współpraca ze strony Galerii: Współpraca ze strony Galerii: Magdalena Godlewska-Siwerska
A+
A-
Dancing Międzypokoleniowy, Up To Date Festival oraz Galeria Arsenał zapraszają na wydarzenie towarzyszące wystawie "Historie o starości":

Dancing Międzypokoleniowy

12.07 (piątek), godz. 17
Plac przed Galerią Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13 (wejście od ul. Świętojańskiej), Białystok
Wstęp wolny!
Ideą Dancingu Międzypokoleniowego jest przełamywanie stereotypów związanych z postrzeganiem starości, walka z wykluczeniem społecznym ze względu na wiek i łączenie pokoleń. Dancing uczy tolerancji i odwagi życiowej, inspiruje do rozwijania swoich pasji niezależnie od wieku. W ramach swojej działalności organizuje imprezy klubowe, Senior DJs Academy, Senior Speed Dating, prowadzi agencję epizodystów, modeli oraz aktorów 50+.

Dancing Międzypokoleniowy, który odbędzie się 12 lipca 2019 roku na placu przed Galerią Arsenał elektrownia, przy ul. Elektrycznej 13 w Białymstoku (wejście od ul. Świętojańskiej), to wydarzenie towarzyszące wystawie „Historie o starości”. To efekt wspólnych działań białostockich podmiotów znanych ze swojej proaktywnej działalności na rzecz seniorów i budowania dialogu międzypokoleniowego: festiwalu Up To Date oraz Galerii Arsenał, przy wsparciu znanego już w całej Polsce Dancingu Międzypokoleniowego Pauliny Braun.

Zaangażowanie białostockiego Up To Date Festivalu w organizację Dancigu Międzypokoleniowego w Białymstoku jest naturalnym przedłużeniem realizowanych przez festiwalowy zespół akcji kierowanych do seniorów (m.in. „Wyślij Pocztówkę do Babci”), czego celem jest prawdziwe łączenie pokoleń.

Odwiedź wydarzenie na Facebooku

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku

Zadanie współfinansowane ze środków Województwa Podlaskiego

Partnerzy

Powiązane Wystawy

31.05 - 15.09

Historie o starości