en
Menu
Logo Galerii Arsenał

Zespół

Zespół

A+
A-

Monika Szewczyk
dyrektor Galerii
mail@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 742 03 53
(numer główny)

Małgorzata Kowalczuk
specjalistka ds. programowych / asystent dyrektora
m.kowalczuk@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 58

Eliza Urwanowicz-Rojecka
specjalistka ds. programowych
e.urwanowicz@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 42

Ewa Chacianowska
specjalistka ds. programowych
e.chacianowska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 40

Katarzyna Różniak
specjalistka ds. programowych
k.rozniak@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 742 85 60

Gabriela Owdziej
specjalistka ds. promocji i PR
g.owdziej@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 13

Ewa Borowska
starszy specjalista ds. wydawnictw
e.borowska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 43

Katarzyna Kida
specjalista ds. edukacji i wydawnictw
k.kida@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 43

Justyna Kołodko-Bietkał
specjalistka ds. edukacji
j.bietkal@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61

Aleksander Sakowicz
specjalista ds. edukacji
a.sakowicz@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61

Izabela Liżewska - urlop macierzyński
specjalistka ds. edukacji
i.lizewska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61

Marlena Maleszewska
główna księgowa
m.maleszewska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 12

Anna Olesiewicz
księgowa
a.olesiewicz@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 12

Marta Gajda
specjalistka ds. kadr i płac
m.gajda@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 12

Anna Wandzel
kierownik działu administracyjnego
a.wandzel@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 60

Justyna Zieniuk
specjalistka ds. pozyskiwania funduszy
j.zieniuk@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 742 66 14

Kacper Gorysz
opiekun wystaw
k.gorysz@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61

Michał Małeczek
opiekun wystaw
m.maleczek@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61

Małgorzata Kopciewska
opiekun wystaw
m.kopciewska@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 874 20 61

Zbigniew Świdziński
specjalista ds. produkcji wystaw
z.swidzinski@galeria-arsenal.pl
tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)

Marcin Masłowski
specjalista ds. inwestycji i zamówień publicznych
tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)

Wojciech Zaniewski
kierownik działu technicznego
tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)

Jarosław Trojan
montażysta
tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)

Janusz Małeczek
kierowca
tel.: +48 85 744 76 41
(numer współdzielony)

Maciej Zagrodzki
inspektor ochrony danych osobowych
iodo@galeria-arsenal.pl