en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał

WY-Twórcy - Samoobsługowe warsztaty do wystawy Nadzieja radykalna

WY-Twórcy - Samoobsługowe warsztaty do wystawy Nadzieja radykalna

24.02.2023 - 16.03.2023 / Wt - nd 10:00-17:00
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2
Współpraca ze strony Galerii: Współpraca ze strony Galerii: Katarzyna Kida, Justyna Kołodko-Bietkał, Izabela Liżewska
A-
A+
Galeria Arsenał zaprasza do korzystania z samoobsługowych koszyków dla rodzin i przyjaciół z zestawami kreatywnych zadań pogłębiających odbiór wystawy "Nadzieja radykalna":

24.02 -16.03 (wtorek-niedziela), godz. 10:00-17:00
bez zapisów


Torby „WY-twórców” przeznaczone są dla rodzin z dziećmi, ale dorosły zwiedzający w pojedynkę czy grupa znajomych także może po nie sięgnąć. Każdy zestaw zawiera poduszkę do siedzenia, przybory do pracy oraz kartki z ćwiczeniami odnoszącymi się do wystawy. Chodzi o to, by rozgościć się wygodnie na ekspozycji i bawić się, czerpiąc inspirację z otaczających prac.

Ćwiczenia plastyczno-sensoryczne angażują wyobraźnię dziecka i opiekuna, prowokują do rozmowy i twórczego spędzenia czasu, również po powrocie do domu. Dzieci oswajają z dziełami sztuki i przestrzenią galeryjną, dorosłym pozwalają w niestandardowy sposób spojrzeć na eksponowane dzieła.

Zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkie kreatywne osoby do zabawy w „WY-twórców”. Projekt ma charakter cykliczny, więc będziemy Państwa na bieżąco informować o możliwości skorzystania z zestawów do poszczególnych wystaw.

Torba. W torbie przybory, kartki z opisanymi zadaniami. Każdy może złapać taki sak i spędzić kilka chwil w galerii, pobyć z dziełami sztuki. Rozgościć się wygodnie na wystawie i wspaniale bawić się, czerpiąc inspirację z otaczających go prac.

Pomysł i przygotowanie zadań: Katarzyna Kida, Justyna Kołodko-Bietkał, Izabela Liżewska