en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał

WY-Twórcy - samoobsługowe warsztaty do wystawy "Gideon Horváth. The Whispering Hole"

WY-Twórcy - samoobsługowe warsztaty do wystawy "Gideon Horváth. The Whispering Hole"

01.06.2024 - 21.07.2024
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2
A-
A+

Galeria Arsenał zaprasza do korzystania z samoobsługowych koszyków dla rodzin i przyjaciół z zestawami kreatywnych zadań pogłębiających odbiór wystawy Gideon Horváth. The Whispering Hole

1.06 - 21.07.2024 (wtorek-niedziela), w godz. 10:00 - 17:00
Zestawy WY-Twórców są dostępne do pobrania w kasie w cenie biletu na wystawę

bez zapisów

Torba. W torbie przybory, kartki z opisanymi zadaniami. Każdy może złapać taki sak i spędzić kilka chwil w galerii, pobyć z dziełami sztuki. Rozgościć się wygodnie na wystawie i wspaniale bawić się, czerpiąc inspirację z otaczających go prac.

Torby „WY-twórców” przeznaczone są dla rodzin z dziećmi, ale dorosły zwiedzający w pojedynkę czy grupa znajomych także może po nie sięgnąć. Każdy zestaw zawiera przybory do pracy oraz kartki z ćwiczeniami odnoszącymi się do wystawy. Chodzi o to, by rozgościć się wygodnie na ekspozycji i bawić się, czerpiąc inspirację z otaczających prac.

Ćwiczenia plastyczno-sensoryczne angażują wyobraźnię dziecka i opiekuna, prowokują do rozmowy i twórczego spędzenia czasu, również po powrocie do domu. Dzieci oswajają z dziełami sztuki i przestrzenią galeryjną, dorosłym pozwalają w niestandardowy sposób spojrzeć na eksponowane dzieła.

Pomysł i przygotowanie zadań: Katarzyna Kida, Justyna Kołodko-Bietkał, Izabela Liżewska

Powiązana Edukacja

24.02 - 31.12

WY-TWÓRCY - SAMOOBSŁUGOWE WARSZTATY DO WYSTAW