en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał

WY-Twórcy - Samoobsługowe warsztaty do wystawy Eva Koťátková. Maszyna do przywracania empatii

WY-Twórcy - Samoobsługowe warsztaty do wystawy Eva Koťátková. Maszyna do przywracania empatii

03.11.2022 - 11.12.2022
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13 (wejście od ul. Świętojańskiej)
A-
A+
Galeria Arsenał zaprasza do korzystania z samoobsługowych koszyków dla rodzin i przyjaciół z zestawami kreatywnych zadań pogłębiających odbiór wystawy Maszyna do przywracania empatii

03.11 -11.12 (wtorek-niedziela), godz. 10:00-17:00
bez zapisów

 
Torby „WY-twórców” przeznaczone są dla rodzin z dziećmi, ale dorosły zwiedzający w pojedynkę czy grupa znajomych także może po nie sięgnąć. Każdy zestaw zawiera poduszkę do siedzenia, przybory do pracy oraz kartki z ćwiczeniami odnoszącymi się do wystawy. Chodzi o to, by rozgościć się wygodnie na ekspozycji i bawić się, czerpiąc inspirację z otaczających prac.
 
Ćwiczenia plastyczno-sensoryczne angażują wyobraźnię dziecka i opiekuna, prowokują do rozmowy i twórczego spędzenia czasu, również po powrocie do domu. Dzieci oswajają z dziełami sztuki i przestrzenią galeryjną, dorosłym pozwalają w niestandardowy sposób spojrzeć na eksponowane dzieła.
 
Zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkie kreatywne osoby do zabawy w „WY-twórców”. Projekt ma charakter cykliczny, więc będziemy Państwa na bieżąco informować o możliwości skorzystania z zestawów do poszczególnych wystaw.
 
Torba. W torbie przybory, kartki z opisanymi zadaniami. Każdy może złapać taki sak i spędzić kilka chwil w galerii, pobyć z dziełami sztuki. Rozgościć się wygodnie na wystawie i wspaniale bawić się, czerpiąc  inspirację  z  otaczających  go  prac.

Pomysł i przygotowanie zadań:  Justyna Kołodko-Bietkał, Izabela Liżewska