en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał

Warsztaty rodzinne "Gabinet owadów"

Warsztaty rodzinne "Gabinet owadów"

14.10.2023
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2
Współpraca ze strony Galerii: Współpraca ze strony Galerii: Katarzyna Kida, Justyna Kołodko-Bietkał, Izabela Liżewska
A-
A+
Galeria Arsenał w Białymstoku zaprasza dzieci powyżej 5 roku życia wraz z opiekunami na warsztaty rodzinne "Gabinet owadów".

Prowadzenie: Magdalena Toczydłowska
Data: 14.10 (sobota), godz. 11-13
Miejsce: Galeria Arsenał w Białymstoku, ul. A. Mickiewicza 2

Ceny biletów za udział w warsztatach: 10,00 zł od uczestnika.
Dla posiadaczy BKDR lub KDR zniżka w wysokości 50% ceny biletu (5,00 zł).
Płatność na miejscu gotówką lub kartą przed rozpoczęciem warsztatów.

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

zapisy przez formularz zgłoszeń:
https://forms.gle/wAuHA1fWLL1KSLTA7

Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przemyślane zapisywanie się na warsztat, a w przypadku rezygnacji o jak najszybszą informację. Pozwoli nam to zaprosić osoby z listy rezerwowej.

O warsztatach:

“Gabinet Owadów”
Przyszła jesień, zbliża się zima. Cała przyroda szykuje się długiego snu, drzewa gubią liście, ptaki odlatują, borsuki sprzątają nory; nawet malutkie owady na parę miesięcy schowają się w różnych zakamarkach. Świat bez kolorowych motyli czy pracowitych pszczół  wydaje się cichy i bezbarwny. Dlatego na warsztatach "Gabinet Owadów" wykonamy piękne, mieniące się feerią barw i faktur gabloty entomologiczne. Użyjemy liści, kolorowych papierów, błyszczących cekinów i innych różności, by stworzyć piękne gabloty — i nie ucierpi przy tym żaden owad!

Magdalena Toczydłowska — Doktor sztuki w dziedzinie sztuk plastycznych, magister sztuki na kierunku Grafika warsztatowa i Projektowanie graficzne. Stypendystka Prezydenta Miasta Białegostoku, Marszałka Województwa Podlaskiego, adiunkt na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. Zajmuje się projektowaniem okładek, plakatów, ilustracji, realizuje projekty i warsztaty dotyczące przyrody i kultury ludowej skierowane do najmłodszych.