en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał

Gra edukacyjna z wykorzystaniem platformy SEPPO

Gra edukacyjna z wykorzystaniem platformy SEPPO

28.12.2022 - 19.01.2023
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2
A-
A+
Galeria Arsenał zaprasza młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w grze edukacyjnej na platformie SEPPO. Gra  towarzyszy wystawom J/P/K Jasanský Polák Karny oraz Alicja Rogalska. Śpiewamy, zamiast wzdychać

Galeria Arsenał w Białymstoku, ul. A. Mickiewicza 2
28.12–19.01 (wtorek-niedziela), godz. 10–17
Czas trwania warsztatów: 1 h


Zapraszamy grupy szkolne oraz osoby indywidualne, chcące w inny sposób spojrzeć na wystawy. 

Wstęp w cenie biletu na wystawę.

Obowiązują zapisy przez formularz:
https://forms.gle/P7xtrRvKQiCxGpEt5

Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

SEPPO to fińska platforma gier edukacyjnych, wykorzystywana w edukacji (także w ramach działalności instytucji kultury i sztuki) na całym świecie. Platforma udostępnia narzędzia na potrzeby niestandardowych działań w ramach edukacji kulturalnej, np. warsztatów i gier terenowych z wykorzystaniem nowych technologii i interaktywnego narzędzia game-based learning.
Uczestnicy będą w przestrzeni wystawy korzystać z urządzeń mobilnych (np. ze swoich smartfonów). Po rozpoczęciu gry na urządzeniach mobilnych graczy pojawia się widok wystawy. Przy obiektach znajdują się opisy prac oraz zadań, które trzeba wykonać w określonym czasie. Niektóre z zadań mają charakter multimedialny.