en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał

„Tańcowisko / Densy z sensem” - wydarzenie towarzyszące otwarciu wystawy „Radykalne rodzicielstwo”

„Tańcowisko / Densy z sensem” - wydarzenie towarzyszące otwarciu wystawy „Radykalne rodzicielstwo”

17.11.2023
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał w Białymstoku, ul. A. Mickiewicza 2
A-
A+
„Tańcowisko / Densy z sensem”  - warsztaty muzyczno-taneczne dla małych i dużych miłośników sztuki, które są wydarzeniem towarzyszącym otwarciu wystawy „Radykalne rodzicielstwo”. Podczas spotkania wykorzystując różnego rodzaju instrumenty, przeszkadzajki i materiały plastyczne stworzymy ruchome obrazy, które pod wpływem rozmaitych dźwięków muzyki improwizowanej i elektrycznej będą ulegały ciągłym zmianom. W programie również spontaniczna, niekontrolowana zabawa, radykalne disko przy energetycznym secie didżejskim oraz przyjemność bezruchu i chwila relaksu. Zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku: 4 - 14 lat wraz z rodzicami. Zapewniamy opiekę nad dziećmi.

Wernisaż wystawy „Radykalne rodzicielstwo”:
17.11.2023 (piątek), godz. 18:00

Warsztaty „Tańcowisko / Densy z sensem” :
17.11.2023 (piątek), godz. 18:30-20:00

Galeria Arsenał w Białymstoku, ul. Mickiewicza 2, 15-222 Białystok
wstęp wolny


PROWADZENIE WARSZTATÓW

Facylitacja:
Anna Piekut - muzyk, pedagog, nauczyciel przedmiotów artystycznych (muzyka, plastyka) w szkole podstawowej, Absolwentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi o specjalności Rytmika. Uczestniczyła w różnych kursach związanych z edukacją muzyczną w kraju i za granicą m.in.: Wiedniu, Dreźnie, Genewie i Hellerau. Od wielu lat pracuje jako instruktor zajęć umuzykalniających w żłobkach, przedszkolach, klubach malucha, udziela lekcji gry na pianinie. Prowadzi autorskie warsztaty umuzykalniające dla dzieci od 3 m-ca życia do 5 lat - Turli Turli. W swojej pracy z najmłodszymi wykorzystuje metody takich twórców jak Emil Jaques Dalcroz, Edwin E. Gordon czy Carl Orff.
Uwrażliwianie najmłodszych na muzykę jest jej ogromną pasją. Głównym założeniem zajęć prowadzonych przez nią jest pobudzenie wrażliwości i twórczości muzycznej poprzez radosną zabawę.
Prywatnie -  szczęśliwa żona i mama dwóch synów Franka i Kazia.

Oprawa muzyczna:
Magdalena Magdala Gorbacz - agentka kreatywna związana ze światem mediów i sztuki, współtwórczyni inicjatywy taneczno-ruchowej Powitańce, didżejka. Pomysłodawczyni inicjatyw tj. Bezgraniczny Dancing - zrealizowanej w Galerii Arsenał oraz Tańcochodzenie w ramach wydarzenia Otwarta Ząbkowska w Warszawie. Jako didżejka występowała m. in na Underground/Independent Festival, Zubroffka Festival, Dni Kultury Współczesnej, Kobiety Wschodu, Sylwester Miejski w Białymstoku, Cialo/ Umysl Festiwal, Dzikie jest Piękne, Festiwal Miłości, Festiwal Tutaka, Centralny Plac Zabaw w Lublinie oraz na imprezach kolektywu Tropikalna Warszawa. Rezydentka muzyczna Stacji Praga – oddolnej inicjatywy promującej kulturę niezależną i street art.
Prywatnie – kocia mamka i entuzjastka tanecznej improwizacji

Muzyka:
https://soundcloud.com/magdalaselekta 
https://www.mixcloud.com/magdala
https://www.facebook.com/magdalaselekta


Powiązane Wydarzenia

17.11 - 17.11

Wernisaż wystawy "Radykalne Rodzicielstwo"

Powiązane Wystawy

17.11 - 04.02

Radykalne rodzicielstwo