en
Menu
Logo Galerii Arsenał

Prosimy o Wasze głosy w plebiscycie Podlaska Marka Konsumentów

Prosimy o Wasze głosy w plebiscycie Podlaska Marka Konsumentów

16.03.2017 - 02.04.2017
A+
A-
Miło nam poinformować, że Galeria Arsenał znalazła się w gronie 21 nominowanych do Podlaskiej Marki Roku, czyli nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego. Zwycięzców wybranych przez kapitułę poznamy 27 kwietnia podczas uroczystej gali. Państwa zachęcamy natomiast do głosowania na naszą instytucję w internetowym plebiscycie Podlaska Marka Konsumentów.
Głosowanie potrwa do 2 kwietnia br. Aby zagłosować, wystarczy wejść na stronę: http://podlaskamarka.pl/lista-kandydatow-glosowania/ , odszukać nas i kliknąć „głosuj”. Wśród głosujących internautów zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in.: kamera GOPRO HERO 4 oraz zegarek sportowy Garmin Forerunner 35. Bardzo liczymy na Państwa głosy!

To już 13 edycja Podlaskiej Marki Roku. Nagroda przyznawana jest wyróżniającym się instytucjom i produktom, które przyczyniają się do promocji Podlasia w kraju i za granicą. W kategorii kultura powalczymy o zwycięstwo z Festiwalem Kultury Tatarskiej organizowanym przez Związek Tatarów Rzeczypospolitej Polskiej oraz z Międzynarodowym Festiwalem Teatralnym „Walizka” Teatru Lalki i Aktora w Łomży.
 

Podlaska Marka Konsumentów