en
Menu
Logo Galerii Arsenał

Oprowadzanie w PJM oraz warsztaty "Czym jest starość?"

Oprowadzanie w PJM oraz warsztaty "Czym jest starość?"

13.07.2019 / 15:00
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13 (wejście od ul. Świętojańskiej)
Współpraca ze strony Galerii: Współpraca ze strony Galerii: Justyna Kołodko-Bietkał
A+
A-
Galeria Arsenał zaprasza osoby z niepełnosprawnością słuchu na oprowadzanie w PJM oraz warsztaty "Czym jest starość?" towarzyszące wystawie "Historie o starości".

Prowadzenie: Daniel Kotowski
13 lipca (sobota), godz. 15:00
Galeria Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13, Białystok (wejście od ul. Świętojańskiej)
Wstęp bezpłatny. Na warsztaty obowiązują zapisy.
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: j.bietkal@galeria-arsenal.pl do wyczerpania miejsc. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu należy podać numer telefonu do kontaktu.

Daniel Kotowski: Absolwent Wydziału Architektury Wnętrz (specjalizacja wystawiennictwo) Akademii Sztuk Pięknych oraz absolwent Wydziału Sztuki Nowych Mediów (kierunek architektura wnętrz, specjalizacja wystawiennictwo) Polsko¬-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Był członkiem Grupy Artystów Głuchych. Interesuje się biowładzą, komunikacją społeczną, wystawiennictwem i architekturą. Zajmuje się działaniami artystycznymi. Aktualnie prowadzi stały cykl spotkań „Zachęta Miga" w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki oraz w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie