en
Menu
Logo Galerii Arsenał

Galeria Arsenał partnerem Białystok New Pop Festival

Galeria Arsenał partnerem Białystok New Pop Festival

13.07.2018 - 14.07.2018
Miejsce: Miejsce: Dziedziniec Pałacu Branickich, ul. Jana Kilińskiego 1
A+
A-
BIAŁYSTOK NEW POP FESTIVAL to nowy, dwudniowy, miejski festiwal kulturalny o charakterze piknikowym. W ramach tego wydarzenia czeka cała masa atrakcji dla starszych i młodszych, aktywnych, fanów dobrej muzyki i pysznego jedzenia. W programie m.in.: koncerty, spotkania z artystami, pokazy filmowe, a do tego strefy aktywnego wypoczynku, chilloutu i dla dzieci.

Miło nam poinformować, iż dzięki współpracy Białystok New Pop Festival z Galerią Arsenał wszyscy uczestnicy Festiwalu za okazaniem opaski mają wstęp wolny na wystawę "Kontrakt rysownika". Wystawa jest czynna do zwiedzania w godz. 10:00 - 18:00.
Wśród artystów usłyszymy gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Kayah to jedna z najbardziej barwnych i ciekawych gwiazd polskiej sceny muzycznej. „Białystok to dla mnie prawie miasto dzieciństwa. Mimo, że urodziłam się w Warszawie, to Białystok, gdzie mieszkali moi dziadkowie, był moim drugim domem. Spędzałam tam czas wolny i było to miejsce, które ukształtowało mnie bez reszty. Razem ze swoją bujną przyrodą, czy naturą prostolinijnych i życzliwych ludzi, których różnorodność pochodzenia, czy wierzeń zainfekowała mnie tolerancją i akceptacją wpajającą, że uroda świata polega na różnicach. Uwielbiam wspominać te dawne dzieje, mam do nich wielki sentyment. Z roku na rok kiedy wracam do tego miasta podziwiam jak prężnie i pięknie się rozwija” – mówi Kayah.
Na festiwalu zagrają również: Kasia Nosowska, Brodka, Natalia Nykiel , duet The Dumplings, Ania Rusowicz z projektem niXes, Albo Inaczej 2.
 
Bilety na festiwal w przedsprzedaży w cenie 39 zł (jednodniowe) oraz 65 zł (karnet dwudniowy) do nabycia na biletycjg24.pl, do wyczerpania puli.
Wstęp dla dzieci do 12. roku życia i seniorów powyżej 65. roku życia jest bezpłatny.
 
Więcej informacji:
FB/bialystoknewpopfestival
www.bialystoknewpop.pl
Organizator: Agora SA/Co Jest Grane 24
Partner główny: Miasto Białystok
Partner: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Powiązane Wystawy

22.06 - 23.08

Kontrakt rysownika