en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał

"WY-twórcy" - warsztaty towarzyszące wystawie "Innym żyje się jakoś łatwiej"

"WY-twórcy" - warsztaty towarzyszące wystawie "Innym żyje się jakoś łatwiej"

16.07.2019 - 22.08.2019 / 10-17
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał
A-
A+
Galeria Arsenał zaprasza do korzystania z samoobsługowych koszyków dla rodzin i przyjaciół z zestawami kreatywnych zadań pogłębiających odbiór wystawy INNYM ŻYJE SIĘ JAKOŚ ŁATWIEJ.
16.07.–22.08.2019 (wtorek - niedziela), godz. 10:00-17:00
Galeria Arsenał, ul. Mickiewicza 2
Torby „WY-twórców” przeznaczone są dla rodzin z dziećmi, ale dorosły zwiedzający w pojedynkę czy grupa znajomych także może po nie sięgnąć. Każdy zestaw zawiera kocyk, przybory do rysowania oraz kartki z ćwiczeniami odnoszącymi się do wystawy. Chodzi o to, by rozgościć się wygodnie na ekspozycji i bawić się, czerpiąc inspirację z otaczających prac.
Ćwiczenia plastyczno-sensoryczne angażują wyobraźnię dziecka i opiekuna, prowokują do rozmowy i twórczego spędzenia czasu, również po powrocie do domu. Dzieci oswajają z dziełami sztuki i przestrzenią galeryjną, dorosłym pozwalają w niestandardowy sposób spojrzeć na eksponowane dzieła.
Zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkie kreatywne osoby do zabawy w „WY-twórców”. Projekt ma charakter cykliczny, więc będziemy Państwa na bieżąco informować o możliwości skorzystania z zestawów do poszczególnych wystaw.
Pomysł i przygotowanie zadań: Justyna Kołodko-Bietkał, Izabela Liżewska