en
Menu
Logo Galerii Arsenał

"WY-twórcy" - warsztaty towarzyszące wystawie FOGHORN

"WY-twórcy" - warsztaty towarzyszące wystawie FOGHORN

27.03.2019 - 05.05.2019 / 10:00-17:00
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13 (wejście od ul. Świętojańskiej)
A+
A-
Galeria Arsenał zaprasza do korzystania z samoobsługowych koszyków dla rodzin i przyjaciół z zestawami kreatywnych zadań pogłębiających odbiór wystawy FOGHORN. Wątek transformacji w pracach z Kolekcji II Galerii Arsenał
27.03.–05.05.2019 (wtorek - niedziela), godz. 10:00-17:00
Galeria Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13 (wejście od ul. Świętojańskiej)
WY-twórcy - Liczymy na Ciebie
Zapraszamy do podzielenia  się refleksjami dotyczącymi obejrzanej wystawy. Zainspiruj się pracami z Kolekcji II i napisz lub narysuj swoją myśl zamkniętą w małej formie plastycznej. Wlepkomagnes możesz zabrać do domu lub zostawić na naszych drzwiach. Inni mają ściany, my  mamy drzwi, które czekają na Twój głos.


WY-twórcy - Kolory na memory
Torby „WY-twórców” przeznaczone są dla rodzin z dziećmi, ale dwie dorosłe osoby zwiedzające wystawę także mogą po nie sięgnąć. Każdy zestaw zawiera kocyk, przybory do stworzenia własnego zestawu do gry w memory. Chodzi o to, by rozgościć się wygodnie na ekspozycji i bawić się, czerpiąc inspirację z otaczających prac.

Pomysł i przygotowanie zadań: Justyna Kołodko-Bietkał


Torby „WY-twórców” przeznaczone są dla rodzin z dziećmi, ale dorosły zwiedzający w pojedynkę czy grupa znajomych także może po nie sięgnąć. Każdy zestaw zawiera kocyk, przybory do rysowania oraz kartki z ćwiczeniami odnoszącymi się do wystawy. Chodzi o to, by rozgościć się wygodnie na ekspozycji i bawić się, czerpiąc inspirację z otaczających prac.

Ćwiczenia plastyczno-sensoryczne angażują wyobraźnię dziecka i opiekuna, prowokują do rozmowy i twórczego spędzenia czasu, również po powrocie do domu. Dzieci oswajają z dziełami sztuki i przestrzenią galeryjną, dorosłym pozwalają w niestandardowy sposób spojrzeć na eksponowane dzieła.
Zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkie kreatywne osoby do zabawy w „wy-twórców”. Projekt ma charakter cykliczny, więc będziemy Państwa na bieżąco informować o możliwości skorzystania z zestawów do poszczególnych wystaw.

Powiązane Wystawy

15.03 - 05.05

FOGHORN. Wątek transformacji w pracach z Kolekcji II Galerii Arsenał