en
Menu
Logo Galerii Arsenał

"Wy-twórcy" - warsztaty towarzyszące wystawie Anny Panek

"Wy-twórcy" - warsztaty towarzyszące wystawie Anny Panek

16.05.2017 - 01.06.2017
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
A+
A-
Wyrusz na poszukiwanie ukrytych w obrazach deseni; stwórz własny obraz inspirowany pracami artystki – zapraszamy małych i dużych zwiedzających do zabawy w „wy-twórców”.
„WY-twórcy” to cykl działań twórczych towarzyszących wystawom. Do czwartku, 1 czerwca nieodpłatnie udostępniamy zestaw towarzyszący ekspozycji Anny Panek „Grundlagen”
Torby „Wy-twórców” przeznaczone są dla rodzin z dziećmi, ale dorosły zwiedzający w pojedynkę czy grupa znajomych także może po nie sięgnąć. Każdy zestaw zawiera kocyk, przybory do rysowania oraz kartki z ćwiczeniami odnoszącymi się do wystawy. Chodzi o to, by rozgościć się wygodnie na ekspozycji i bawić się, czerpiąc inspirację z otaczających prac.

Ćwiczenia plastyczno-sensoryczne angażują wyobraźnię dziecka i opiekuna, prowokują do rozmowy i twórczego spędzenia czasu, również po powrocie do domu. Dzieci oswajają z dziełami sztuki i przestrzenią galeryjną, dorosłym pozwalają w niestandardowy sposób spojrzeć na eksponowane dzieła.

Zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkie kreatywne osoby do zabawy w „wy-twórców”. Projekt ma charakter cykliczny, więc będziemy Państwa na bieżąco informować o możliwości skorzystania z zestawów do poszczególnych wystaw.

Anna Panek. Grundlagen

28.04 - 01.06

ANNA PANEK. Grundlagen