en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał

WY-TWÓRCY - samoobsługowe warsztaty do wystawy Wiśnie

WY-TWÓRCY - samoobsługowe warsztaty do wystawy Wiśnie

01.10.2020 - 06.11.2020
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
A+
A-
Galeria Arsenał zaprasza do korzystania z samoobsługowych koszyków dla rodzin i przyjaciół z zestawami kreatywnych zadań pogłębiających odbiór wystawy Wiśnie

1.10-12.11 (wtorek-niedziela), godz. 12:00-17:00
W cenie biletu na wystawę (w czwartki oraz niedziele bez handlu bezpłatnie), bez zapisów
Galeria Arsenał, ul. Mickiewicza 2
Torby „WY-twórców” przeznaczone są dla rodzin z dziećmi, ale dorosły zwiedzający w pojedynkę czy grupa znajomych także może po nie sięgnąć. Każdy zestaw zawiera kocyk, przybory do pracy oraz kartki z ćwiczeniami odnoszącymi się do wystawy. Chodzi o to, by rozgościć się wygodnie na ekspozycji i bawić się, czerpiąc inspirację z otaczających prac.

Ćwiczenia plastyczno-sensoryczne angażują wyobraźnię dziecka i opiekuna, prowokują do rozmowy i twórczego spędzenia czasu, również po powrocie do domu. Dzieci oswajają z dziełami sztuki i przestrzenią galeryjną, dorosłym pozwalają w niestandardowy sposób spojrzeć na eksponowane dzieła.

Zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkie kreatywne osoby do zabawy w „WY-twórców”. Projekt ma charakter cykliczny, więc będziemy Państwa na bieżąco informować o możliwości skorzystania z zestawów do poszczególnych wystaw.

Torba.W torbie przybory, kartki z opisanymi zadaniami. Każdy może złapać taki sak i spędzić kilka chwil w galerii, pobyć z dziełami sztuki. Rozgościć się wygodnie na wystawie i wspaniale bawić się, czerpiąc  inspirację  z  otaczających  go  prac.

Pomysł i przygotowanie zadań:  Justyna Kołodko-Bietkał