en
Menu
Logo Galerii Arsenał

"WY-twórcy" - samoobsługowe warsztaty do wystawy Vlady Ralko "Widmo wolności. Wersja"

"WY-twórcy" - samoobsługowe warsztaty do wystawy Vlady Ralko "Widmo wolności. Wersja"

30.08.2019 - 06.10.2019 / 10:00-17:00
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
A+
A-
Galeria Arsenał zaprasza do bezpłatnego korzystania z "WY-twórców", czyli samoobsługowych koszyków dla rodzin i przyjaciół z zestawami kreatywnych zadań pogłębiających odbiór wystawy Vlady Ralko Widmo wolności. Wersja
30.08–10.10 (wtorek – niedziela), godz. 10–17
Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
Torby „WY-twórców” przeznaczone są dla rodzin z dziećmi, ale dorosły zwiedzający w pojedynkę czy grupa znajomych także może po nie sięgnąć. Każdy zestaw zawiera kocyk, przybory do pracy oraz kartki z ćwiczeniami odnoszącymi się do wystawy. Chodzi o to, by rozgościć się wygodnie na ekspozycji i bawić się, czerpiąc inspirację z otaczających prac.

Ćwiczenia plastyczno-sensoryczne angażują wyobraźnię dziecka i opiekuna, prowokują do rozmowy i twórczego spędzenia czasu, również po powrocie do domu. Dzieci oswajają z dziełami sztuki i przestrzenią galeryjną, dorosłym pozwalają w niestandardowy sposób spojrzeć na eksponowane dzieła.

Zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkie kreatywne osoby do zabawy w „WY-twórców”. Projekt ma charakter cykliczny, więc będziemy Państwa na bieżąco informować o możliwości skorzystania z zestawów do poszczególnych wystaw.

Pomysł i przygotowanie zadań: Izabela Liżewska, Justyna Kołodko-Bietkał

Powiązane Wystawy

29.08 - 06.10

Vlada Ralko. Widmo wolności. Wersja, w ramach Festiwalu Wschód Kultury / Inny Wymiar