en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał

"WY-twórcy" - samoobsługowe warsztaty do wystawy DO ZOBACZENIA PO REWOLUCJI! WYSTAWA NA 100-LECIE BAUHAUSU

"WY-twórcy" - samoobsługowe warsztaty do wystawy DO ZOBACZENIA PO REWOLUCJI! WYSTAWA NA 100-LECIE BAUHAUSU

19.10.2019 - 18.12.2019
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
A-
A+
Galeria Arsenał zaprasza do bezpłatnego korzystania z "WY-twórców", czyli samoobsługowych koszyków dla rodzin i przyjaciół z zestawami kreatywnych zadań pogłębiających odbiór wystawy DO ZOBACZENIA PO REWOLUCJI! WYSTAWA NA 100-LECIE BAUHAUSU
19.10–18.12 (wtorek – niedziela), godz. 10–17
Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
Torby „WY-twórców” przeznaczone są dla rodzin z dziećmi, ale dorosły zwiedzający w pojedynkę czy grupa znajomych także może po nie sięgnąć. Każdy zestaw zawiera kocyk, przybory do pracy oraz kartki z ćwiczeniami odnoszącymi się do wystawy. Chodzi o to, by rozgościć się wygodnie na ekspozycji i bawić się, czerpiąc inspirację z otaczających prac.

Ćwiczenia plastyczno-sensoryczne angażują wyobraźnię dziecka i opiekuna, prowokują do rozmowy i twórczego spędzenia czasu, również po powrocie do domu. Dzieci oswajają z dziełami sztuki i przestrzenią galeryjną, dorosłym pozwalają w niestandardowy sposób spojrzeć na eksponowane dzieła.

Zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkie kreatywne osoby do zabawy w „WY-twórców”. Projekt ma charakter cykliczny, więc będziemy Państwa na bieżąco informować o możliwości skorzystania z zestawów do poszczególnych wystaw.

Pomysł i przygotowanie zadań: Justyna Kołodko-Bietkał, Izabela Liżewska, Justyna Zieniuk

wystawy

Zbliżenie na dłoń. Wyróżniają się paznokcie ozdobione żółtymi plamami i kropkami.
18.10 - 18.12

DO ZOBACZENIA PO REWOLUCJI! Wystawa na 100-lecie Bauhausu