en
Menu
Logo Galerii Arsenał

Warsztaty "Metr mody metr dizajnu" w ramach cyklu "Trochę mnie gnębi towarzystwo gołębi" dla osób 50+

Warsztaty "Metr mody metr dizajnu" w ramach cyklu "Trochę mnie gnębi towarzystwo gołębi" dla osób 50+

17.10.2017 - 25.10.2017 / 16:30 - 19:00
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
Artyści: Artyści: Ewa Chacianowska
Kuratorka: Kurator: Magdalena Godlewska-Siwerska
A+
A-
Galeria Arsenał zaprasza na kolejne w tym roku warsztaty z cyklu „Trochę mnie gnębi towarzystwo gołębi” dla osób 50+. Poprowadzi je artystka Ewa Chacianowska, przy wsparciu której uczestnicy będą mogli wykonać autorskie projekty modowe.
Chcemy z jednej strony odwołać się do dobrze znanego osobom 50+ doświadczenia „wyczarowywania” czegoś z niczego (samodzielne szycie ubrań i dodatków), z drugiej zaś stworzyć sytuację do kreatywnego myślenia o przedmiotach codziennego użytku. Tegoroczne „Gołębie” będą bowiem poświęcone modzie oraz sztuce użytkowej.

17-18 października oraz 24-25 października, w godz. 16.30 - 19:00
Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
Wstęp wolny. Obowiązują zapisy.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: m.godlewska@galeria-arsenal.pl do wyczerpania miejsc. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu należy podać numer telefonu do kontaktu.

Od prowadzącej:
Postaramy się własnymi rękoma stworzyć nasz autorski projekt chusty, materiału, które w kolejnym etapie warsztatów przeobrażą się w wystylizowane obrazy. Chusty przez nas wyprodukowane staną się podstawą do stworzenia kreacji, odpowiednie ich upięcie na manekinie i połączenie z innymi materiałami będzie naszą pracą dizajnerską.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego