en
Menu
Logo Galerii Arsenał

LOL. Warsztaty dla nastolatków z Hubertem Czerepokiem

LOL. Warsztaty dla nastolatków z Hubertem Czerepokiem

07.10.2018 / 15:00-18:00
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
Współpraca ze strony Galerii: Współpraca ze strony Galerii: Katarzyna Kida
A+
A-
Galeria Arsenał zaprasza młodzież w wieku 11–16 lat na warsztaty

„LOL”

Prowadzenie: Hubert Czerepok, artysta wizualny
7 października 2017 r. (niedziela), godz. 15.00 – 18.00
Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok

Warsztaty odbywają się w ramach Dni Bliskości Białystok 2018

Uczestnicy podzieleni na dwuosobowe zespoły napiszą krótkie scenariusze oparte na wymianie esemesów. Następnie odegrają scenki, w których postarają się „odtworzyć” użyte emotikony oraz wytłumaczyć i rozwinąć skrótowy język esemesów.

Opłata za udział w warsztatach wynosi 4 zł. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: k.kida@galeria-arsenal.pl do piątku, 5 października, do godz. 15:00. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. 
 
Hubert Czerepok — artysta sztuk wizualnych, autor instalacji, fotografii, obiektów i filmów. Studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, gdzie w 1999 roku obronił dyplom w pracowniach Izabelli Gustowskiej i Jana Berdyszaka. W latach 2002–2003 odbył studia podyplomowe w Jan van Eyck Academie w Maastricht, a w latach 2004–2005 w Higher Institute for Fine Arts w Antwerpii. Asystent, a potem adiunkt w Pracowni Wideo na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Obecnie profesor nadzwyczajny na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie, kierownik Pracowni Filmu Eksperymentalnego. Bada anomalie, rzeczy dziwne i wymykające się kontroli, analizuje konstrukcje determinujące ludzkie zachowania, tropi konspiracyjne teorie i zjawiska paranormalne, szuka reguł Wielkiego Spisku, miesza historię z utopią. Z wyjątkową erudycją i poczuciem humoru balansuje na granicy ironicznego dystansu i autentycznego zaangażowania.