en
Menu
Logo Galerii Arsenał

Letnie warsztaty dla dzieci towarzyszące wystawie "Detsky sen"

Letnie warsztaty dla dzieci towarzyszące wystawie "Detsky sen"

09.06.2017 - 17.08.2017
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13 (wejście od ul. Świętojańskiej)
A+
A-
Galeria Arsenał zaprasza grupy zorganizowane do 20 osób oraz grupy małe (minimum 5 osób) do wzięcia udziału w bezpłatnych letnich twórczych warsztatach artystycznych towarzyszących wystawie "Detsky sen".
Dziecka moc (6+)

Wiemy, że każde dziecko ma jakąś supermoc. Jasiek najszybciej dobiega do huśtawki, Agnieszka świetnie dekoruje pierniki, Ala wymyśla odlotowe historie, a Filip najlepiej drapie tacie plecy.  Może niektóre moce nieco się już ukryły, może są tak oczywiste, że o nich zapomnieliście. Podczas warsztatów porozmawiamy o Waszych szczególnych zdolnościach i stworzymy portrety, które przypomną Wam o tym, że jesteście niezwykli.  Poznamy i wykorzystamy technikę Papier Mâché.

Dziecka moc 2 (4+)
 
Wiemy, że każde dziecko ma jakąś supermoc. Jasiek najszybciej dobiega do huśtawki, Agnieszka świetnie dekoruje pierniki, Ala wymyśla odlotowe historie, a Filip najlepiej drapie tacie plecy.  Może niektóre moce nieco się już ukryły, może są tak oczywiste, że o nich zapomnieliście. Podczas warsztatów porozmawiamy o Waszych szczególnych zdolnościach i stworzymy portrety, które przypomną Wam o tym, że jesteście niezwykli.  Współpraca Małgorzata Gurowska.
 
Nasze strachy - warsztaty dla tych, co się lubią bać (4+)

Ktoś się boi burzy, ktoś pająków, a ktoś stwora spod łóżka. Podczas warsztatów powstanie najdłuższa kraina straszydeł i dziecięcych straszków, jaką możecie sobie wyobrazić.

Jak działa jamniczek?

"Jamniczek posiada głowę, środek i tylną część ciała. W środku ma kiszkę.(...)  Jamniczek posiada trzy stany emocjonalne: może być zły, wściekły, a może być smutny, żałosny. Może być radosny, wesoły." A jaki będzie Wasz jamniczek? Obejrzymy wspólnie film animowany Juliana "Antonisza" Antoniszczaka "Jak działa jamniczek". Zainspirowani filmem stworzymy własnego jamniczka, sprawdzimy jaki może mieć stan emocjonalny i czy ma w środku jakąś kiszkę. Może okazać się, że jamniczek jest strasznie skomplikowanym organizmem.

 
Koncepcja: Justyna Kołodko-Bietkał, Izabela Liżewska 
 
Warsztaty prowadzimy od wtorku do piątku. Wymagana jest wcześniejsza e-mailowa rezerwacja terminów: 
Justyna Kołodko-Bietkał  j.bietkal@galeria-arsenal.pl
Izabela Liżewska i.lizewska@galeria-arsenal.pl

W zgłoszeniu należy podać: liczbę i wiek uczestników; wybrany temat warsztatów oraz numer telefonu do opiekuna grupy. 

Udział w warsztatach, spotkaniach i innych formach działalności Galerii Arsenał jest jednoczesną zgodą na użycie wizerunku do dokumentacji i publikacji na stronie Galerii oraz na FB. Jeśli ktoś nie wyraża zgody, prosimy o kontakt.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Uczestnictwo w warsztatach jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
Regulamin

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Powiązane Wystawy

01.06 - 17.08

Detsky sen