en
Menu
Strona główna - Galeria Arsenał

I,II,III… sztuka współczesna. Warsztaty dla nauczycieli

I,II,III… sztuka współczesna. Warsztaty dla nauczycieli

08.03.2020 / 10-13
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
Współpraca: Współpraca: Urszula Arendt-Niczyporowicz
A-
A+
SZTUKA WSPÓŁCZESNA jest faktem. Można ją rozumieć lub nie rozumieć, lubić lub nie lubić jednak istnieje tu i teraz, obok nas. A skoro jest blisko, widzimy ją, słyszymy, odczuwamy związane z nią emocje, warto o niej ROZMAWIAĆ również Z najmłodszymi jej odbiorcami – DZIEĆMI.
Warsztaty są kierowane do nauczycieli i wszystkich osób szukających inspiracji i sposobów na włączenie działań związanych ze sztuką współczesną do swojej pracy.

Podczas warsztatów zobaczysz konkretne przykłady takich działań zrealizowanych w białostockiej szkole podstawowej w klasach I, II, III. Usłyszysz, co o pracach współczesnych artystów mówią dzieci.

Doświadczysz kontaktu ze sztuką współczesną, praktyczna część warsztatu będzie odnosiła się bezpośrednio do prezentowanej w galerii wystawy „Kradzieże i zniszczenia”.


Wstęp wolny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.
Zgłoszenia przyjmujemy do 6.03.2020 pod adresem: j.bietkal@galeria-arsenal.pl
Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.Zapraszamy

Czas ok. 2,5 godziny zegarowej, w tym przerwa na kawę/herbatę.


Urszula Arendt-Niczyporowicz

Pedagożka, arteterapeutka, instruktorka terapii zajęciowej, nauczycielka edukacji artystycznej w klasach I-III i świetlicy szkoły podstawowej w Białymstoku. Tworzy i prowadzi warsztaty samopoznania, rozwoju osobistego z wykorzystaniem sztuk plastycznych i metod arteterapii dla dzieci, młodzieży i dorosłych.