en
Menu
Logo Galerii Arsenał

"Drukujemy hasła zaklinające rzeczywistość" - warsztaty z cyklu "Sztuka szuka człowieka"

"Drukujemy hasła zaklinające rzeczywistość" - warsztaty z cyklu "Sztuka szuka człowieka"

30.06.2018 / 15:30-18:30
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
Współpraca ze strony Galerii: Współpraca ze strony Galerii: Justyna Zieniuk, Katarzyna Wiska
A+
A-
Galeria Arsenał zaprasza osoby niesłyszące i niedosłyszące na warsztaty z cyklu "Sztuka szuka człowieka"

Drukujemy hasła zaklinające rzeczywistość
30 czerwca 2018, godz. 15:30 - 18:30
Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
Prowadzenie: ZetPety / Natalia Siódmak, Marcin Ryczkowski

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: j.zieniuk@galeria-arsenal.pl do wyczerpania miejsc. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu należy podać numer telefonu do kontaktu.
 
Od prowadzących:
- podczas warsztatów będziemy zaklinać rzeczywistość przy pomocy nadruków na tiszertach lub innych częściach garderoby (metodą szablonu i stempla);
-będzie można napisać na skarpetkach „mam czas” albo zrobić tiszert z jakże przydatnym zaklęciem: „zdążę na pewno”, „kocham zimę”, „lubię prasować” itd.;
- zachęcamy też do graficznej walki z fobiami różnej maści: koszulki „nie boję się latać”, „lubię deszcz”, „nie będzie wojny” czy „kocham pająki” na pewno pomogą stawić czoła codzienności. 
 
Trzeba przynieść ze sobą: tiszerty, torby, skarpetki, czapki, poduszki lub cokolwiek na czym będzie można umieścić nadruk terapeutyczny. 

ZetPety - (Natalia Siódmak, Marcin Ryczkowski) grupa kreatywnie przetwarzająca surowce wtórne. Autorzy lamp z odzyskanego papieru, szkła z drugiego obiegu, tkanin, twórcy mebli upcyklingowych. Propagatorzy idei zrównoważonego rozwoju. Od trzech lat prowadzą otwarte warsztaty twórczego recyklingu na festiwalach designu i wydarzeniach o tematyce ekologicznej. Projektują i ręcznie wykonują przedmioty codziennego użytku. Nadają nowe funkcje i kształty istniejącym już sprzętom lub tworzą je od nowa wykorzystując recyclingowe materiały.