en
Menu
Logo Galerii Arsenał

CZŁOWIEK Z LIŚCIEM NA GŁOWIE – Warsztaty Rodzinne dla nastolatków z cyklu RAZEM znaczy SIŁA

CZŁOWIEK Z LIŚCIEM NA GŁOWIE – Warsztaty Rodzinne dla nastolatków z cyklu RAZEM znaczy SIŁA

10.11.2019 / 16:00-19:00
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
Współpraca ze strony Galerii: Współpraca ze strony Galerii: Katarzyna Kida
A+
A-
Galeria Arsenał zaprasza na kolejne Warsztaty Rodzinne dla nastolatków z cyklu RAZEM znaczy SIŁA:

Człowiek z liściem na głowie

10 listopada 2019 (niedziela), godz. 16–19
Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
prowadzenie: Katarzyna Kida
Wstęp wolny
Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: k.kida@galeria-arsenal.pl do 8 listopada 2019, do godz. 14
Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Od prowadzącej:

Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie, nikt go nie poratuje, nikt mu nic nie powie, tylko się każdy gapi… śpiewają Elektryczne Gitary.
Właśnie, to jesień; liście przyklejają się do butów, spadają na głowy, samochody. Kolorowe, różnorodne, różnych kształtów i wielkości. Czasem wyglądają jak ławice ryb, czasem jak stado ptaków. Na co dzień nie zastanawiam się nad drzewami, ale jesienią nie da się ich przeoczyć. Przykuwają swoimi barwami naszą uwagę, a liście są wszędzie. Nie bez kozery, Dzień Drzewa przypada na 10 października.
Jakim drzewem się czujesz? Jakie masz owoce? Gruszki na wierzbie czy jarzębiny? Przyjrzymy się drzewom, liściom i ich owocom. Zainspirujemy się do stworzenia na dużym formacie drzewnego autoportretu, na małym formacie zmalujemy to, co zaprząta nasze myśli.
Zapraszam na jesienne warsztaty, liście w głowie i na głowie. Chętnych uczestników proszę o odbycie jesiennego spaceru, póki co pogoda sprzyja, zebranie i przyniesienie jesiennych liści i owoców.