en
Menu
Logo Galerii Arsenał

CZŁOWIEK Z LIŚCIEM NA GŁOWIE – Warsztaty Rodzinne dla nastolatków z cyklu RAZEM znaczy SIŁA

CZŁOWIEK Z LIŚCIEM NA GŁOWIE – Warsztaty Rodzinne dla nastolatków z cyklu RAZEM znaczy SIŁA

26.10.2019 / 16:00-19:00
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
A+
A-
Galeria Arsenał zaprasza na Warsztaty Rodzinne dla nastolatków z cyklu RAZEM znaczy SIŁA:

Człowiek z liściem na głowie

sobota 26 października 2019, godz. 16–19
Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
prowadzenie: Katarzyna Kida
Wstęp wolny

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: k.kida@galeria-arsenal.pl do 25 października 2019, do godz. 14
Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.
Od prowadzącej:

Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie, nikt go nie poratuje, nikt mu nic nie powie, tylko się każdy gapi… śpiewają Elektryczne Gitary.


Właśnie, to jesień; liście przyklejają się do butów, spadają na głowy, samochody. Kolorowe, różnorodne, różnych kształtów i wielkości. Czasem wyglądają jak ławice ryb, czasem jak stado ptaków. Na co dzień nie zastanawiam się nad drzewami, ale jesienią nie da się ich przeoczyć. Przykuwają swoimi barwami naszą uwagę, a liście są wszędzie. Nie bez kozery, Dzień Drzewa przypada na 10 października.

Jakim drzewem się czujesz? Jakie masz owoce? Gruszki na wierzbie czy jarzębiny? Przyjrzymy się drzewom, liściom i ich owocom. Zainspirujemy się do stworzenia na dużym formacie drzewnego autoportretu, na małym formacie zmalujemy to, co zaprząta nasze myśli.

Zapraszam na jesienne warsztaty, liście w głowie i na głowie. Chętnych uczestników proszę o odbycie jesiennego spaceru, póki co pogoda sprzyja, zebranie i przyniesienie jesiennych liści i owoców.