en
Menu
Logo Galerii Arsenał

Zespół

Zespół

A+
A-
Monika Szewczyk
dyrektor Galerii
mail@galeria-arsenal.pl
tel. 85 742 03 53 (centrala)

Małgorzata Kowalczuk
specjalista ds. programowych/asystent dyrektora
m.kowalczuk@galeria-arsenal.pl
tel. 85 874 20 58

Magdalena Godlewska-Siwerska
kuratorka programu edukacyjnego
Plac Zabaw Arsenał
m.godlewska@galeria-arsenal.pl
tel. 85 742 66 14

Sylwia Narewska
specjalista ds. programowych
s.narewska@galeria-arsenal.pl
tel. 85 744 76 40

Agata Chinowska
specjalista ds. programowych
a.chinowska@galeria-arsenal.pl
tel. 85 742 85 60

Eliza Urwanowicz-Rojecka
mł. specjalista ds. programowych
e.urwanowicz@galeria-arsenal.pl
tel. 85 744 76 42

Magdalena Wieremiejuk
specjalista ds. promocji i PR
m.wieremiejuk@galeria-arsenal.pl
tel. 85 874 20 13

Ewa Borowska
starszy specjalista ds. wydawnictw
e.borowska@galeria-arsenal.pl
tel. 85 744 76 43

Katarzyna Kida
specjalista ds. wydawnictw i edukacji
k.kida@galeria-arsenal.pl
tel. 85 744 76 43

Justyna Kołodko - Bietkał
specjalista ds. programowo-edukacyjnych/opiekun wystaw
j.bietkal@galeria-arsenal.pl
tel. 85 874 20 61

Izabela Liżewska
mł. specjalista ds. programowo-edukacyjnych/opiekun wystaw
i.lizewska@galeria-arsenal.pl
tel. 85 874 20 61

Kacper Gorysz
opiekun wystaw
k.gorysz@galeria-arsenal.pl
tel. 85 874 20 61

Michał Małeczek
opiekun wystaw
m.maleczek@galeria-arsenal.pl
tel. 85 874 20 61

Anna Wandzel
specjalista ds. pozyskiwania funduszy
a.wandzel@galeria-arsenal.pl
tel. 85 874 20 12

Iwona Mielko
główna księgowa
i.mielko@galeria-arsenal.pl
tel 85 874 20 12

Anna Olesiewicz
księgowa
a.olesiewicz@galeria-arsenal.pl
tel. 85 744 76 42

Bożena Bohdziewicz
specjalista ds. kadrowych
b.bohdziewicz@galeria-arsenal.pl
tel. 85 874 20 60

Wojciech Zaniewski
kierownik działu administracyjnego
techniczny@galeria-arsenal.pl
tel. 85 744 76 41

Zbigniew Świdziński
st. specjalista ds. programowych
koordynacja wystaw, czytelnia, magazyn dzieł sztuki
z.swidzinski@galeria-arsenal.pl
tel. 85 744 76 41

Marcin Masłowski
zamówienia publiczne, montażysta
m.maslowski@galeria-arsenal.pl
tel. 85 744 76 41

Jarosław Trojan
montażysta
techniczny@galeria-arsenal.pl
tel. 85 744 76 41

Janusz Małeczek
kierowca
techniczny@galeria-arsenal.pl
tel. 85 744 76 41