en
Menu
Logo Galerii Arsenał

Warsztaty rodzinne - Magdalena Toczydłowska-Talarczyk

Warsztaty rodzinne - Magdalena Toczydłowska-Talarczyk

04.01.2017 / 11:00
Miejsce: Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
A+
A-

Otwarte warsztaty rodzinne prowadzone przez Magdalenę Toczydłowską-Talarczyk są wydarzeniem towarzyszącym „Małej wystawie o Dużym Lesie".

Zapraszamy serdecznie dzieci wraz z opiekunami

4 stycznia 2017 r., środa, godz. 11:00

Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2

Wstęp wolny

Uczestnicy warsztatów będą pracować w zespołach – dzieci ze swymi rodzicami – nad stworzeniem totemów odzwierciedlających charakter ich rodziny. Inspiracją w przygotowaniu totemów czy rodzinnych amuletów mają być ciekawostki związane ze zwierzętami, informacje o charakterystycznych cechach znanych lub mniej znanych stworzeń zamieszkujących naszą planetę. Głównym celem warsztatów jest rozbudzenie bardziej osobistego stosunku do przyrody i szacunku do niej.

Magdalena Toczydłowska-Talarczyk pochodzi z Białegostoku, jest ilustratorką i graficzką, pracuje jako asystentka w Zakładzie Sztuki PB. W swojej pracy bardzo chętnie porusza wątki podlaskie – związane w kulturą wiejską, lokalnymi legendami czy przyrodą we wszystkich jej przejawach. Pracuje w różnorodnych technikach – od grafiki wektorowej po kolaż i klasyczny rysunek. Jej twórczość bardzo często jest skierowana do dzieci.

Powiązana wystawa

17.12 - 05.01

Magdalena Toczydłowska-Talarczyk. Mała wystawa o Dużym Lesie

Warsztaty rodzinne z Magdaleną Toczydłowską-Talarczyk